نسخه سالم و نهایی نرم افزار

نسخه تست شده و نهایی

کلیه نرم افزارهای ارائه شده توسط  ارتباط گستر پرشیا (EGP) نسخه سالم و نهایی نرم افزار ها میباشند.

شرکتهای سازنده نرم افزار اکثر مواقع، ابتدا یک نسخه آزمایشی یا نسخه غیر نهایی به بازار ارائه میدهند، تا پس از تست نرم افزار توسط کاربران و مشاهده مشکلات آن و رفع باگهای آن اقدام به ارائه نسخه‌های نهایی یا Stable نرم افزار کنند.

چرخه حیات نرم افزار، مجموع مراحل حیات یک نرم افزار از زمان تولید تا بلوغ، انتشار و پشتیبانی پس از آن را شامل می‌شود.

چرخه حیات نرم افزار از مراحل گوناگونی تشکیل شده که پایداری نرم افزار و میزان بهبود مورد نیاز، قبل از ارائهٔ نسخهٔ نهایی هم جزو آن است.

تمام نسخه‌های اصلی یک محصول معمولاً هنگامی که یک ویژگی جدید اضافه می‌گردد، یا در حین مرحله آلفا عرضه می‌گردد، مرحله‌ای که آن (نرم افزار) اشکال‌زدایی می‌گردد همان مرحله بتا(Beta) است، و در نهایت مرحله‌ای که همهٔ اشکالات مهم برطرف شده‌است مرحلهٔ stable است.

یک مرحله میانی نیز ممکن است وجود داشته باشد. مراحل ممکن است صریحاً توسط ارائه‌دهندگان پروژه تعدیل شوند یا اعلام گردند، اما گاهی اوقات مراحل تولید صریحاً توضیح داده نمی‌شوند.

مراحل و چرخه نهایی شدن یک نرم افزار را میتوانید در لینک چرخه حیات نرم‌افزار ببینید.  همچنین میتوانید فرایند توسعه یک نرم افزار را در لینک “چرخهٔ حیات تولید نرم‌افزار” ببیند.

سیاست شرکت ارتباط گستر پرشیا (EGP) از ابتدا ارائه نسخه‌های نهایی و تست شده نرم افزار ها بوده است. و در محصولات خود هیچگاه از نسخه های پیش نهایی، آزمایشی و … استفاده نمیکند.

نرم افزارهای موجود در محصولات EGP همواره نسخه سالم و نهایی نرم افزار ها میباشند.

در حالیکه اکثر نرم افزار های موجود در اینترنت و سایر مجموعه‌های نرم افزاری به این موضوع دقت لازم را نداشته و هدف آنها فقط ارائه آخرین نسخه نرم افزار است. برای همین است که پیشنهاد ما به کاربران تازه کار و جدید این است که کیفیت محصولات EGP را از حرفه ای ها بپرسید.

 

سیاست شرکت ارتباط گستر پرشیا (EGP) از ابتدا ارائه نسخه‌های نهایی، تست شده و ۱۰۰% اورجینال نرم افزارها  همراه با فعالسازی کامل بوده است.

درباره ما
ارتباط گستر پرشیا (EGP) توسعه دهنده نرم‌افزار و ناشر دیجیتال دارای مجوز رسمی از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیش از ربع قرن سابقه درخشان.
اصفهان خیابان پروین خیابان صباحی شماره 174 طبقه 4
-32327424031