گارانتی تعویض محصولات نرم افزاری

گارانتی تعویض محصولات EGP

کلیه محصولات نرم افزاری شرکت مهندسی ارتباط گستر پرشیا (EGP) دارای گارانتی تعویض میباشند.

محصولات نرم افزاری EGP که بر روی دیسک (CD/DVD) های اورجینال (استمپری) تهیه و تولید میشوند، توسط پیشرفته ترین دستگاه های تولید دیسک در جهان ساخته شده اند.

در ساخت دیسک (CD/DVD) استمپری یا اورجینال، ابتدا از فایل مستر (محتوای CD یا DVD) که برای تولید آماده شده، یک قالب از جنس فلز نیکل ساخته می شود (قالب استمپر). در مرحله بعد مواد تشکیل دهنده دیسک فشرده (پلی کربنات) توسط دستگاه های اتوماتیک روی ورقه مخصوص CD/DVD تزریق می شود.

احتمال خرابی دیسک (CD/DVD) های ارائه شده توسط این شرکت نزدیک به صفر است اما با اینحال چنانچه هر کدام از محصولات نرم افزاری این شرکت در خواندن اطلاعات دچار مشکل باشد با توجه به داشتن گارانتی تعویض ، میتوانید دیسک (CD/DVD) خریداری شده را به فروشگاه مربوطه مرجوع کرده و یک نسخه سالم دیگر تحویل بگیرید.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه محصولات نرم افزاری (مجموعه های نرم افزاری یا تک نرم افزار) که بر روی CD/DVD ارائه میگردند عمدتاً محصولات بدون لایسنس و کرک شده هستند، ارتباط گستر پرشیا هیچگونه خدمات پس از فروش یا ضمانتی بر روی کارکرد نرم افزار ندارد.

چنانچه کاربران نیاز به آموزش با نرم افزار یا رفع مشکلاتی نرم افزاری دارند بایست یک نسخه اصلی و لایسنس دار نرم افزار را خریداری کرده تا بتوانند از گارانتی محصول و خدمات شرکت سازنده نرم افزار استفاده کنند.

در صورتیکه کاربران نیاز به خرید محصولات نرم افزاری با لایسنس اصلی دارند میتوانند درخواست سفارش خود را در سایت ما بگذارند تا پس از تماس با آنها و دریافت مبلغ نرم افزار (قیمت اصلی نرم افزار + 10 درصد سود) بر پایه قیمت دلار، نسبت به خرید سفارشی اقدام گردد.

 

سیاست شرکت ارتباط گستر پرشیا (EGP) از ابتدا ارائه نسخه‌های نهایی، تست شده و ۱۰۰% اورجینال نرم افزارها  همراه با فعالسازی کامل بوده است.

درباره ما
ارتباط گستر پرشیا (EGP) توسعه دهنده نرم‌افزار و ناشر دیجیتال دارای مجوز رسمی از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیش از ربع قرن سابقه درخشان.
اصفهان خیابان پروین خیابان صباحی شماره 174 طبقه 4
-32327424031