فعالسازی کامل و دائمی نرم افزار

فعالسازی کامل و دائمی نرم افزارها

فعالسازی کامل ، ایمن و دائم کلیه بخشهای یک نرم افزار از جمله مواردی است که شرکت مهندسی ارتباط گستر پرشیا (EGP) در محصولات خود به آنها توجه دارد.

برای استفاده کامل و دائم از یک نرم افزار غیر رایگان بایست پس از نصب نرم افزار آنرا بصورت کامل فعالسازی کرد. فعال کردن یک نرم افزار امکان استفاده دائم و کامل از آن نرم افزار را به کاربر میدهد.

برای فعالسازی کامل نرم افزار‌های غیر رایگان دو راه پیش رو است:

۱) راه اصولی و قانونی که باید لایسنس نرم افزار را با قیمت دلار خرید

۲) راه غیرقانونی اینکه نرم افزار را کرک (Crack) کرد.

به همین منظور گروه‌های کرک کننده زیادی در سراسر دنیا از جمله در ایران هستند که ما آنها را به سه دسته تقسیم میکنیم:

دسته اول اشخاص یا گروه‌های کرک کننده ای هستند که دارای چندان قدرت و توانایی فنی نیستند.

کرک های ساخته شده توسط آنها فقط برخی از منوها یا قسمتهای یک نرم افزار را فعال میکنند و برخی دیگر از امکانات نرم افزار غیر فعال می‌ماند.

دسته دوم گروه‌های کرک کننده‌ای هستند که از نظر فنی بسیار قوی میباشند.

کرکهای آنها نرم افزار را بصورت کامل فعال میکند، اما همزمان با کرک کردن برنامه، مانند یک ویروس عمل کرده و اطلاعات سیستم کاربر را هم به سرقت میبرند یا از سیستم کاربر سوء استفاده میکنند.

دسته سوم گروههای بسیار قوی‌ایی هستند که ضمن فعالسازی کامل نرم افزار بصورتیکه همه بخشهای نرم افزار کامل و دائم فعال میشود، کرک های ساخته شده توسط آنها، هیچگونه آسیبی به سیستم کاربر وارد نمیکنند.

شرکت ارتباط گستر پرشیا (EGP) با توجه به تخصص و تجربه خود و شناسایی گروه‌های کرک کننده معتبر و همچنین تست کرک ها از نظر کامل و سالم بودن، همواره سعی در استفاده از بهترین کرکهای موجود در مجموعه‌های نرم افزاری خود کرده است.

 

سیاست شرکت ارتباط گستر پرشیا (EGP) از ابتدا ارائه نسخه‌های نهایی، تست شده و ۱۰۰% اورجینال نرم افزارها  همراه با فعالسازی کامل بوده است.

درباره ما
ارتباط گستر پرشیا (EGP) توسعه دهنده نرم‌افزار و ناشر دیجیتال دارای مجوز رسمی از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیش از ربع قرن سابقه درخشان.
اصفهان خیابان پروین خیابان صباحی شماره 174 طبقه 4
-32327424031