نرم افزارهای 100% اورجینال و بدون دستکاری

نرم افزار 100% اصلی و بدون دستکاری

یکی از شعارهای اصلی شرکت مهندسی ارتباط گستر پرشیا ارائه نرم افزارهای 100% اورجینال و بدون دستکاری میباشد.

برخی از شرکتهای همکار به دلایلی دوست دارند در سورس نرم افزارها دستکاری کرده و نام خود را در نرم افزارهای خارجی ثبت کنند. آنها فایل Setup یا سایر فایلهای موجود در یک نرم افزار را (توسط برنامه هایی که هکرها به همین منظور ساخته اند) باز کرده و تغییراتی در آنها میدهند تا در هنگام نصب نرم افزار مراحلی را دستکاری کرده یا برخی از فایلهای مورد نیاز را حذف یا اضافه کنند.

غافل از اینکه شرکتهای سازنده نرم افزار، نرم افزار فوق را برای تمامی حالتهای مختلف در نظر گرفته اند و نه فقط برای یک سیستم با مشخصات خاص. ارتباط گستر پرشیا (EGP) اینکار را بچه بازی دانسته و همواره نرم افزارهای 100% اورجینال و بدون دستکاری ارائه می داده است.

یکی از دلایلی (بهانه هایی) که برخی از شرکتها محصولات خود را دستکاری میکنند فعالسازی (کرک کردن) نرم افزارها است.

دستکاری کردن در سورس نرم افزارها به هر دلیلی از جمله فعالسازی آن و … باعث اشکالات متعدد در اجرای نرم افزار و ویندوز میشود.

با وجود اینکه فعالسازی به روش دستکاری در سورس نرم افزار راحتترین روش برای Developer ها است، اما EGP هموراه از اینکار خود داری کرده است. و برای فعالسازی نرم افزارها اقدام به ساخت فایلهای فوق پیشرفته و اختصاصی Auto Activator کرده که منحصراً توسط کارشناسان فنی این شرکت و برای هر نرم افزار بصورت خاص تهیه و ساخته میشوند، کرده است.

 

سیاست شرکت ارتباط گستر پرشیا (EGP) از ابتدا ارائه نسخه‌های نهایی، تست شده و ۱۰۰% اورجینال نرم افزارها  همراه با فعالسازی کامل بوده است.

درباره ما
ارتباط گستر پرشیا (EGP) توسعه دهنده نرم‌افزار و ناشر دیجیتال دارای مجوز رسمی از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیش از ربع قرن سابقه درخشان.
اصفهان خیابان پروین خیابان صباحی شماره 174 طبقه 4
-32327424031